Wypożyczalnia samochodów Modlin – atrakcyjna oferta wynajmu pojazdów

Wypożyczalnia samochodów Modlin to atrakcyjna oferta wynajmu samochodów, zarówno osobowych, jak i dostawczych, osobowo – dostawczych oraz busów. Nasza oferta obejmuje także wynajem siedmio lub dziewięcioosobowych vanów. Z nami możliwe jest także spędzenie przyjemnego czasu na wakacjach – oferujemy bowiem także wynajem przyczep kempingowych. Wypożyczalnia samochodów Modlin kieruje swoją ofertę nie tylko do klientów prywatnych, którzy potrzebują użyć samochodu w zamian za własny, ale także do firm i przedsiębiorstw.

Oferta dla klientów prywatnych

Klienci indywidualni zazwyczaj decydują się na wynajem krótkoterminowy. Służymy pomocą każdemu, kogo samochód uległ wypadkowi, bądź awarii, przez co jest unieruchomiony w warsztacie. Aby zatem nie psuć sobie planów wyjazdowych, zapraszamy każdego do skorzystania z naszej wypożyczalni samochodów Modlin. Mamy do wyboru wiele różnych marek i modeli samochodów osobowych, spośród których każdy znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania. Wszystkie proponowane przez nas samochody spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Każdy samochód ma ponadto ważne ubezpieczenie.

Oferta dla firm

wypożyczalnia samochodów modlin ze swoją ofertą wychodzi także naprzeciw firmom i przedsiębiorstwom, które do swojej pracy potrzebują samochodów. Firmy często decydują się na wynajem długoterminowy, czyli przekraczający miesiąc. Jest to duże ułatwienie dla zarządzających firmami, ponieważ w cenie wynajmowanych samochodów wliczone są już koszty ubezpieczenia oraz serwisowania.

Nikt z firmy nie musi zatem martwić się o formalności. Ponadto, wynajem samochodów przez firmę, pozwala na rozłożenie kosztów użytkowania samochodów w skali roku. Tak jak w ofercie dla klientów indywidualnych, wszystkie pojazdy są sprawne, wyposażone w klimatyzację, ABS, centralny zamek oraz w poduszki powietrzne. Serdecznie polecamy.