PRZYGOTOWANIE DO ROZWODU

Rozstanie zawsze jest trudne i rzadko kiedy przebiega w spokoju. Zazwyczaj wiąże się z żalem, płaczem, krzykiem i rozżaleniem, nierzadko z obrazą czyichś uczuć i godności. Na terenie województwa lubelskiego takie sytuacje również mają miejsce. Okolicznych rozwodników wspiera każdy detektyw lublin mający za miejsce prowadzenia swojej działalności ten teren ale również okoliczny specjaliści.

CO PRZED SĄDEM

Wbrew pozorom duża część całego procesu rozwodowego rozgrywa się jeszcze przed złożeniem pozwu. Przy podejrzeniach o zdradę detektyw lublinie świadczący usługi zaczyna swoje działania jeszcze na etapie konsultacji z prawnikiem, któremu do sporządzenia pozwu rozwodowego daje się komplet dokumentów włącznie z materiałami dostarczonymi przez detektywa. Ponadto – jak w każdym innym przypadku gdzie mamy do czynienia z dużą aglomeracją – detektyw lublin obsługujący ma ogromną przestrzeń do zrewidowania. Ważne jest, ażeby przekazać detektywowi w miarę dokładny plan dnia osoby, którą podejrzewamy o romans. Dzięki temu detektyw będzie wiedział gdzie i w jakich godzinach powinien się pojawić, żeby spotkać ‘obiekt śledzenia’ i podjąć się śledzenia jej.

Należy pamiętać, że im dłuższe śledztwo, tym wyższe koszty dlatego też przez zaangażowaniem detektywa dobrze jest samemu we własnym zakresie sprawdzić czy posiadane przez siebie informacje są choćby w minimalnym stopniu wiarygodne, bowiem jeśli małżonek lub małżonka faktycznie nie dopuścili się zdrady to wydatek poniesiony na detektywa będzie nadal wysoki, jednakże w rezultacie zupełnie bezsensowny. Należy również rozważyć czy istnieje możliwość rozstania się za porozumieniem stron, bowiem w sytuacji w której idzie się do sądu walczyć o uznanie strony przeciwnej wyłącznie winną proces może ciągnąć się latami, tym bardziej o ile druga strona uważa z kolei że winna jest strona składająca pozew. Podstawą do odpowiedniego pozwu jest więc odpowiednie jego przygotowanie, bowiem to właśnie na jego podstawie sąd wydawał będzie orzeczenie o rozwodzie.