Przekujmy do ostatka własny styl

Każdego dnia wstajemy wcześnie rano i naraz zaglądamy do szafy, bowiem w coś musimy się założyć, by rozwiązań do pracy ewentualnie budy. Non stop mamy ten sam kłopot z wyborem, wobec tego odziewamy najzwyklejsze jeansy i do nich wkładamy stary t-shirt, albowiem nie chce nam się z większym natężeniem kombinować i nie mamy na to terminu. Nie interesują nas jakiekolwiek biżuteria półfabrykaty ani ciekawostki ze świata mody, gdyż cenimy, iż wygląd nie jest aż tak kluczowy. A sądzimy tak zaledwie dzięki temu, że nie mamy własnego stylu, który przez cały czas możemy stworzyć.
Zanim wprawdzie przebędziemy do działania, musimy dowiedzieć się, jakie style mamy do wyboru. Podobają nam się ostre rzeczy? Prawdopodobnie do smaku napadnie nam grunge, a więc przetarte dolne, wygodne trampki, jeans, łaty i kraciaste koszule. Grunge to także ryzykanckie tonacje – czerwona, czarna i szara, które są oznaką intensywnego charakteru i buntu. Wolimy rzeczy w wyższym stopniu dziewczęce i puszyste? Fundnijmy na styl typowy, który świetnie ma wygląd na każdym i to przy każdej promocji. W nim występuje prosta, empatyczna biżuteria półfabrykaty, tradycyjne spódnice, garsonki, żakiety i koszule, dzięki temu wszyściuśko koniecznie musi być stonowane. Na który trend mamy się wskutek tego zamierzyć? Na żaden, gdyż nie winniśmy ślepo trzymać się żadnych wzorców i reguł. Po tym jak nasz trend ma być nasz, to sami musimy go jakkolwiek rozpropagować. Na to potrzeba czasu, tymczasem procedurą prób i błędów, na dniach dowiemy się, w czym czujemy się najlepiej i co na siebie adorujemy tworzyć. Tymczasem nie częstujmy się w całokształcie limitować i jednego dnia twórzmy rzeczy dresowe, a entego – asertywny komplecik. Bawmy się odzieniami i spiskujmy, a doskonale na tym wyjdziemy.
Oczywiście niezależnie od tego, jaki styl przebierzemy, nie możemy zapominać o dostrajaniu do niego dodatków.

To w samej rzeczy biżuteria półfabrykaty i inne dekoracje sprawiają, że wyglądamy tak, a w rzeczy samej. One są też najtańsze, z tego powodu nasza szafa może stać się nimi przepełniona, byśmy je bez nerwów agregowali do kostiumów. Kreujmy je je, aby czuć się w nich bez ograniczeń, przyjemnie i pięknie.